Забава

nevesta.70Шантел Харбис и Марлон Пауел долго време биле во врска и на него воопшто не му пречело тоа што таа имала дури 135 килограми.

Повеќе...

putin.prasanj0Претседателот на Русија, Владимир Путин, во рамките на својата посета на Башкирската република, во една фабрика имаше средба со работниците. Таму, еден од работниците го запраша Путин дали може да се врати во пракса доделувањето на награди на работничките колективи.

Повеќе...

sunavaj.23Шокантно дело е фатено на видео снимка минатиот понеделник во кинескиот град Сунавеј.

Повеќе...

sibir.22Археолозите кои истражуваат во јужниот дел на Сибир, пронашле недопрени замрзнати гробници во кои постои можност да се погребани припадници на кралското семејство Ситијан.

Повеќе...

mace.220754Дека полошо од најлошото не може да биде, доказ за тоа е животот на дедото Али кој живее во турската провинција Болу во крајно нехумани услови. Додека пробувал да ја згрее својата куќа со бензин за да може да се стопли, избувнал пожар и целата куќа изгорела.

Повеќе...

patuva.vremeМажот во ова видео тврди дека се вратил од иднината, поточно од 6000-та година и дека има многу информации за иднината на оваа планета, а како доказ за тоа покажал матна фотографија од футуристички град.

Повеќе...

avion.nevremeЗападна Европа е погодена од силна бура со ветрови чија што брзина достига над 110 километри на час, па пилотите имаат големи проблеми при слетувањето на аеродромите.

Повеќе...

devojce.tepaКен Харбо е татко на девојче, кој остави писмо на форум за тепање и објаснува зошто ја научил својата ќерка да се тепа.

Повеќе...

zaprosuvan.0Сите запросувања не ги добиваат посакуваните одговори, а една од најтажните е забележана за време на викендот во нигерискиот град Лагоса.

Повеќе...

rafal.0Швајцарецот Ролф Бантл, навивач на фудбалскиот клуб Базел, пред 11 години дошол во Милано како би го бодрел својот тим во мечот против домаќинот Интер кој се играл во рамки на Лигата на шампионите.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа