Шоутајм

spasuvacka.20Минатата година Кели Рорбах таа се прослави со улогата на CJ Parker во “Beach Rescuers”, а денес наследничката на Памела Андерсон одлучи да се посвети на не толку активна дејност и да се занимава со медитација и јога на плажа на Хаваите.

Повеќе...

aflek.27Оскаровецот Кејси Афлек нема да биде водител на овогодинешната церемонија на доделување на Оскари, поради обвиненија за сексуално вознемирување - oткри гласноговорникот на доделувањето на овие престижни филмски награди.

Повеќе...

dzastin.zenska1Поранешната девојка на Џастин Бибер очигледно не е љубител на облеката, а овој пат на своите милион пријатели на Инстаграм, згодната Австралијанка им ја запали фантазијата со мокра маица каде што се гледа се.

Повеќе...

titanik.dete27Откако пред 20 години епската сага за бродот Титаник ја освои публиката и речиси сите можни Оскари, тоа значеше светска слава за Леонардо ДиКаприо и Кејт Винслет.

Повеќе...

megan.foksМеган Фокс не е многу активна на Инстаграм, но кога ќе објави некоја нова фотографија, тогаш навистина има што да се види.

Повеќе...

emili.ratajkovskiФановите на Емили Ратајковски (26) на Instagram воопшто не се изненадени да ја видат целосно гола додека ужива под топлото сонце. Таа со својот сексапил, слободоумни ставови и животогледи, си наметна статус на девојка која е синоним за разголеност и минимализирање на „употребата“ на облека кога се во прашање социјалните медиуми.

Повеќе...

lana.pnri01Американската борачка и кршач на машките срца, Лана Пери, беше фотографирана на бензиска станица облечена во ултра-кратко мини здолниште и транспарентна маичка без градник под неа - жешка појава и глетка од која лесно можеше „да се запали“ бензиската пумпа од каде полнеше гориво.

Повеќе...

pretsedatel.20Кога може Трамп да биде прв човек на САД, тогаш може секој да биде претседател на оваа држава, па зошто да не и Опра Винфри. Но, славната актерка и водителка не и се допаѓа оваа идеја.

Повеќе...

bitkoin.250Американскиот рапер 50 Cent веројатно го прославува своето мало биткоин богатство од седум милиони долари. Пред неколку години тој ризикуваше, додека многумина беа скептични, тој почна да прифаќа уплати за својата музика во биткоини.

Повеќе...

kortni-kardasijanСлавната членка на кланот Кардашијан, Кортни Кардашијан, одлучи на сите да им покаже како денес изгледа па на социјалните мрежи осамна фотографија на која е во костим за капење и заводлива секси поза со фокус во задникот.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа