Шоутајм

skijacka.08Зимските олимписки игри само што не почнале, а атмосферата кај фановите додатно ја загреа германската скијачка Лиса Зимерман.

Повеќе...

ronaldo-devojka08Освен што секоја нејзина објава дека се породи предизвикува неверојатна сензација во страските медиуми и по друштвените мрежи, со ништо помал интерес не помина ниту првата фотографија од бебето, односно неговите раце.

Повеќе...

karasevda.08Сексипилната турска актерка Неслихан Атагул која моментално ја гледаме во улогата на Хихан од серијата „Карасевда“, на телевизија Сител го покажа своето тело во бикини.

Повеќе...

deadpol.0Конечно во јавноста излезе видео запис во кој Deadpool нѐ запознава со новиот лик од франшизата, Cable. Студиото 20th Century Fox не сакаше да одвои огромна сума на пари за да го промовира овој трејлер ноќта кога се одржуваше Супербоулот, што можеби и беше добра одлука, со оглед на тоа дека таа вечер беа промовирани толку многу нови трејлери што можеби овој немаше да биде ни забележан.

Повеќе...

misel.0702Мишел Левин важи за еден од најпознатите женски фитнес тренери на светот.  Taa прво работеше на улиците од родната Венецуела. Неколку години се занимаваше со „моделинг“ и поради природата на работата држеше одлична линија.

Повеќе...

rita.0701Во градот на љубовта вчера се одржа премиерата на филмот „Fifty Shades Freed“. Станува збор за третиот и последниот дел од еротската трилогија „50 нијанси на сиво“ која го полуде светот.

Повеќе...

monika.07Преубавата италијанска актерка има 53 години, а се уште може да држе предавања за сексапил и на дупло помладите колешки.

Повеќе...

tom-kruz07Во шестиот дел од оваа франшиза, Итан Хант се враќа повторно со нова невозможна мисија во која се појавуваат и Хенри Кавил, Анџела Басет, Ребека Фергусон, Винг Рејмс, Сајмон Пег и Алек Болдвин.

Повеќе...

lana.07Револтиран обожавател планирал да ја киднапира Лана Дел Реј, минатиот викенд, јавуваат медиумите од Холивуд.

Повеќе...

srpska-manekenka06785Дејана Живковиќ, српската манекенка која е во врска со босанскиот тенисер Дамир Џумхур на Инстаграм направи вистински хаос со покажувањето на голите гради.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа