Шоутајм

rita.oraПопуларната британска пејачка Рита Ора објави на Инстаграм фотографија по која фановите полудеа! Таа позираше гола со само некое парче накит, на платформа во позадина со океан.

Повеќе...

majam.i01Адријана Лима и Метин Хара, најновото момче со кое е веќе 8 месеци, се фатени од папараците во Мајами.

Повеќе...

Kevin.10Ренди Фаулер, постариот брат на Кевин Спејси, деновиве ја промовираше својата книга во која ги опишува тешките и трауматични настани од детството и открива дека со години бил сексуално малтретиран од татка си.

Повеќе...

kameron.110045. годишната холивудска ѕвезда Камерон Дијаз конечно е во благословена состојба - јавија светските медиуми.

Повеќе...

albanka.07Сексипилната Ориола Мараши е фотомодел од Тирана, која со својот атрактивен изглед ги освои срцата на мажите од целиот Балкан.

Повеќе...

bijons.kerkaЌерката на пејачката Бијонсе, шестгодишната Блу Ајви Картер, има свој личен стилист Мануел Мендес кој работи во „Парквуда“, менаџмент компанијата во сопственост на Бијонсе.

Повеќе...

emili.09Омилената манекенка на машката популација секој ден станува се поомилена. Младата манекенка со нејзината убавина и природни бујни атрибути остава воздишки кај нејзините фанови, па многу често ги почестува со по некоја провокативна фотографија, со која денот веднаш им го разубавува.

Повеќе...

kluni.090256-годишниот Оскаровец со години беше еден од најпосакуваните ергени на светот, а сега се претвори во еден од најпреданите сопрузи.

Повеќе...

apton.09Познатиот модел Кејт Аптон откри дека била сексуално вознемирувана од страна на ко-основачот на Guess, Паул Марчиано, но дури сега собрала храброст јавно да го каже тоа.

Повеќе...

 manix.08Актерката Џули Маникс забременила на 19 години и воопшто не ни помислила дека нејзините родители би ја сместиле во ментална болница како казна за "валкањето" на семејното име.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа