Шоутајм

tramp.afera0Плејбој зајачицата Карен Мекдугал тврди дека имала афера со претседателот Доналд Трамп, но сето тоа било заташкано од страна на медиумите.

Повеќе...

soraja-fustanСораја Вучелиќ со текот на времето носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде што носи фустан кој не крие скоро ништо, туку напротив го открива нејзините бујни облини.

Повеќе...

Luna.dzogani190Гаги Џогани реши својата ќерка Луна, која ја доби од бракот со Анабела Атијас, да ја однесе на психијатар штом излезе од „Задруга“.

Повеќе...

boy.1902Филмот "About a boy" од 2002 година, каде главните улоги ги имаа Хју Грант и Николас Холт, односно Вил Фриман и Маркус стекна голема слава.

Повеќе...

dzenifer.1602Додека пред една недела славната ѕвезда на „Пријатели“, Џенифер Анистон, тврдеше дека во нејзиниот брак сè е совршено, дека таа и нејзиниот сопруг никогаш не биле посреќни, сеа излезе со изјава дека донеле одлука за развод.

Повеќе...

tijana.dapcevic1602Македонската поп пејачка Тијана Дапчевиќ деновиве во јавноста е актуелна со улогата на германката Ула, во хумористичната ТВ серија „Преспав“.

Повеќе...

zone.zamfirovaСлавната актерка Катарина Радивојевиќ повеќе не е дел од серијата „Ургентен центар“.

Повеќе...

manekenka.1601Плус сајз моделот Табриа Мејџорс лани работела како чистачка, а сега има успешна кариера во светот на манекенството и гордо чекори на црвениот тепих.

Повеќе...

tivko.mastoЕмили Блант која важи за една од најуспешните актерки во Холивуд се појавува во едно поразлично филмско остварување. Емили Блант и Џон Красински се главните протагонисти во новиот хорор филм "Тивко место" ("Quiet Place"), кои воедно се сопружници во вистинскиот живот.

Повеќе...

indira.1502Познатата пејачка Индира Арадиновиќ веќе долги години нанзад е присутна на српската сцена, а иако некогаш правшe „излети“ во музичкиот правец, сепак го задржа својот препознатлив визуелен печат.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа