Шоутајм

band.instrumentalБитолската музичката група „Инструментал Бенд“ ги објави првите видеоматеријали од новиот проект насловен како „Времеплов“.

Повеќе...

lonogira.2242-годишната актерка се појави на церемонијата CDGA, каде ја доби улогата на презентерка на доделувањето на наградите за најдобрите костимографи во сферата на филмот и телевизијата.

Повеќе...

oslabnuvan.1Заводливата актерка Блејк Лајвли ја запознавме најдобро преку улогата на Серена ван дер Вудсен во хит серијата “Gossip Girl”.

Повеќе...

ergen.22Актерот Бариш Ардуч од серијата „Вљубениот егген“ ја импресонираше публиката со својата појава. А бидејќи стана славен за многу кратко време, тоа влијаеше и на неговиот живот.

Повеќе...

stanija.21Сексипилната старлета Станија Добројевиќ има вистински ритуал за добро утро. Домот и секогаш загреан, постелата топла, а и самата е доволно „жешка“ за да не мора да спие облечена, освен по танга.

Повеќе...

kunis.220Холивудскиот глумец Ештон Качер отворено прозбори за разводот со Деми Мур, а особено внимание обрнал на борбата со своите емоции.

Повеќе...

porno.oskorsСцена која ретко може да се види! Речиси целата порно индустрија заедно заробена во хотел, со литри алкохол, килограми дрога и коцкари полни со долари заработени од казината во Лас Вегас.

Повеќе...

zadruga.20Додека останатите учесници во реалното шоу „Задруга“ се тушираат во костими за капење заради камерите во купатилото и тоалетот, двете убавици решија да ги скршат табуата и да покажат ама баш сè.

Повеќе...

filmovi.20Како што можевме да погледнеме од најавите на филмските студија, оваа година ќе биде година на научно фантастичните филмови, во кои се вложуваат неверојатно големи буџети. Денес во прилог ќе Ви ги претставиме претстојните ТВ серии кои треба да пристигнат наскоро, кои фанатиците на научно фантастичниот жанр ќе бидат фасцинирани од модерната технологија и футуризмот.

Повеќе...

akterka.2002Најплатената австралиска ѕвезда и е една од најуспешната музичка ѕвезда во Холивуд, Кајли Миног, има навистина бурен приватен живот. Таа повторно е изневерена и оставена од 19 години помладиот вереник, британскиот глумец Џошуа Сас.

Повеќе...

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа