ТВ

maca.0601Српската убавица Сенада Нуркиќ, позната како Маца – Дискреција со својот стајлинг во една емисија предизвика огромни реакции на гледачите. Меѓутоа она што привлече поголемо внимание, беше и жената која и правеше друштво.

Повеќе...

ceca.2201Светлана Цеца Ражнатовиќ, иако е позната како некој кој својата приватност се обидува да ја сочува колку што може, прв пат ги откри најинтимните детали од својот живот.

Повеќе...

striptiz.1406Серијата „Orange is the New Black“ ги освои гледачите уште од првата сезона, но во четвртата епизода од петтата сезона конечно беше задоволен и женскиот дел од публиката, кој не го крие воодушевувањето од сцената на стриптиз на еден од затворските чувари.

Повеќе...

keti.1306Кети Пери пред камера искрено проговори за своите поранешни момчиња, како да си зборува со својата најдобра другарка во четири ѕида.

Повеќе...

zerina.seksСрпското реално шоу „Парови“ уште еднаш е во центарот на вниманието а како што можете да претпоставите причина за тоа е уште еден жесток секс помеѓу учесниците.

Повеќе...

eden.0906По специјалните емисии снимени надвор од студиото на „Еден на еден“, следува нов серијал со кој ќе се заокружи успешната сезона 8 на најгледаното ток-шоу во Македонија.

Повеќе...

amanda-thumbСлавната водителка и член на жирито на „Britain’s got talent“ Аманда Холден во вчерашната емисија се појави со впечатливо деколте коешто денес е главна тема во голем број од магазините.

Повеќе...

karov.25Студиските емисии завршија, но не и осмата сезона од Еден на Еден. Овојпат ќе погледнеме емисија снимена во маалото од каде доаѓаат Жаре и Бубо, во која гостин ќе биде и човекот кој се грижи за нивната линија!

Повеќе...

eden-na.eden22Минатата сабота почна серијалот епизоди снимени надвор од студио, во рамки на осмата сезона од најпопуларното домашно ток шоу, Еден на Еден.

Повеќе...

kamemani.19Најгледаното македонско ток-шоу, Еден на Еден, заврши со студиските епизоди за оваа фантастична осма сезона. Сега продолжуваат Еден на Еден специјалите, а оваа сабота не чека уникатното гостување од луѓето зад камерите – сниамтелите на шоуто!

Повеќе...

mileniumbanner21

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа