Популарната британска пејачка Рита Ора објави на Инстаграм фотографија по која фановите полудеа! Таа позираше гола со само некое парче накит, на платформа во позадина со океан.

27 годишната пејачка ја истакна својата тетоважа, немаше ниту грам шмника, а сепак привлече големо внимание.  

Моментално Рита е на тропски одмор и според фотографиите кои ги објавува се гледа дека максимално ги ужива слободните денови. Таа претходно работеше на саундтракот за новото продолжените на "50 нијанси ослободена", а исто така работи напорно за претстојната турнеја.

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Во склоп на нејзината турнејан таа официјално го потврди и нејзиниот настап за овогодинешните Британски музички награди кои треба да се одржат на 21 февруари.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа