Омилената манекенка на машката популација секој ден станува се поомилена. Младата манекенка со нејзината убавина и природни бујни атрибути остава воздишки кај нејзините фанови, па многу често ги почестува со по некоја провокативна фотографија, со која денот веднаш им го разубавува.

Така и овој пат, атрактивната манакенка Емили Ратајковски која е родена во Лондон од мајка и татко американци, им покажа на нејзините следбеници како го поминува попладнето. Но, ова не е Ваше типично попладне.

- Не станувам од кревет - напиша под фотографијата која ја објави на нејзиниот профил на Инстаграм, позирајќи гола во кревет и сокривајќи ги градите.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Инстаграм профилот ѝ го следат 16 милиони следбеници, а оваа фотографија собра 1,7 милиони лајкови.

26. годишната манекенка постојано има зафатен распоред, модни ангажмани, а исто така, има одиграно и неколку улоги во филмови. Моментално го снима филмот “Се чувствувам убаво” (“I feel prety”), додека најновиот филм во кој се појавува е филмот “Добредојде дома” (“Welcome Home”). Сепак, после напорните обврски ваквиот одмор на Емили сосема е заслужен.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа