Поранешната девојка на Џастин Бибер очигледно не е љубител на облеката, а овој пат на своите милион пријатели на Инстаграм, згодната Австралијанка им ја запали фантазијата со мокра маица каде што се гледа се.

Со својата убавина, Сахара Реј, ќерката на сурферската легенда Тони Реј, вниманието го привлекуваше вниманито на јавноста и пред да биде во врска со канадската поп ѕвезда Џастин Бибер.

Фотката е направена на хавајскиот остров Кауаи.

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа