Руската убавица Ирина Шајк повторно плени со својата убавина во костими за капење Agua Bendita.

 Девојката на Кристијано Роналдо, Ирина Шајк, е родена за да позира во костими за капење. Долгоногата убавица со своите сини очи и темен тен заводнички ја освои камерата и сите што успеаја да ги погледнат прекрасните фотографии.

Би можело да Ве интересира:
Претходно од оваа категорија:

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа