Настани

porno.oskorsСцена која ретко може да се види! Речиси целата порно индустрија заедно заробена во хотел, со литри алкохол, килограми дрога и коцкари полни со долари заработени од казината во Лас Вегас.

Повеќе...

balasevik.0На 19-ти мај, во 20 часот, во ВИП Арената „Борис Трајковски“ ќе настапи мегапопуларниот Ѓорѓе Балашевиќ.

Повеќе...

uzegnatost.0По успешната реализација на претставите ДА ГО ПОЗДРАВИШ И ДА МИ ГО БАЦИШ и ЕКСПЕРИМЕНТ, УЖЕГНАТОСТ е трета театарска претстава во продукција на Артопија – Скопје.

Повеќе...

gremi.nagradiГолемиот победник на церемонијата на 60-тото јубилејно доделување на „Греми“ наградите е Бруно Марс. RnB изведувачот беше почестен со шест награди, меѓу кои и најпрестижните – за најдобар албум и песна на годината.

Повеќе...

emina.24Емина Јаховиќ го промовираше својот нов албум “Понатаму” во Белград, како и премиерата на песната за „Два авиона“ која Емина ја сними и отпеа во дует со Жељко Јоксимовиќ.

Повеќе...

miki.maus01Мини Маус цели 90 години гледала како ја "престигнуваат" бројни машки ликови и принцези на Дизни, вчера конечно доби ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд. На церемонијата присуствуваше пејачката Кети Пери и манекенката Хајди Клум.

Повеќе...

zlaten.globusСезоната на големите награди во светот на киното започна со церемонијата на доделувањето на „Златен глобус“.

Повеќе...

viktorija.01Како и секоја година така и во оваа, во декември започнува шоуто на Victoria’s Secret и згодните ангели и модели кои дефилираат по пистата.

Повеќе...

jk.2911Магазинот „Story“ вчера ја прогласи Јелена Карлеуша за пејачка на годината. Гала вечерата се одржа во Белград, каде главна ѕвезда беше токму контроверзната ЈК.

Повеќе...

dzej.loПејачката Џеј Ло на концертот во Дубаи ја оставила публиката без текст, а за нејзината облека зборуваат сите.

Повеќе...

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа