Шоутајм

anabela.23Познатата српска пејачка Анабела Атијас, мајката на Луна Џогани, која е дел од реалното шоу „Задруга“ и започна романса со оженетиот пејач Слоба Радовановиќ, признала дека поминува низ пекол поради нападот на нејзината ќерка.

Повеќе...

ella.23Позната порноѕвезда и ‘Web cam’ девојка Ела Хјус стана дел и од серијата "Game of Thrones", каде се појавува во една од епизодите од 6. сезона.

Повеќе...

rouz.23Сексипилната убавица Деми Роуз (22) за прв пат ја привлече јавноста кога ја растури врската на Кајли Џенер со раперот Тајга. После тој скандал нејзината популарност расте од ден на ден. Сега ги почастила фановите со топлес фотографија на својот Инстаграм профил.

Повеќе...

mis.23Ден по победата организаторите на натпреварот ја одзедоа круната на Мис Турција 2017 поради објавен пост на Твитер, за кој мислеа дека ги навредува жртвите од обидот за државен удар против претседателот Реџеп Таип Ердоган во јули минатата година.

Повеќе...

dimitrov.22Една од најпознатите тенисерки во светот, Марија Шарапова, ја отвори душата  и проговори за врската со својот колега Григор Димитров.

Повеќе...

margo.01Австралиската актерка Марго Роби направи модна катастрофа со својот на избор на облека. Иако досега се појавуваше во совршени модни комбинации на премиерата на филмот "Goodbye Christopher Robin" се појавила во поинакво издание.

Повеќе...

narcos.20Роберто Ескобар се закани на американската компанија „Netflix“, снабдувач на филмови и серии на основата на видео стриминг, веднаш да го сопре серијалот за неговиот брат – познатиот колумбиски наркобарон, Пабло Ескобар, и ги посоветува да ангажираат обезбедување за заштита на своите вработени.

Повеќе...

aca.2101Иако бурните скандали кои ги пратеа изминативе месеци завршија, поранешните сопружници Соња Вуксанови и Аца Лукас продолжуваат меѓусебно да се прозиваат и тоа јавно.

Повеќе...

tom.kruz21Додека филмот „American Made“ во кој во главна улога е Том Круз, се спрема за некој дена да излезе во кино салите, јавноста се интересира за несреќата која се случила на неговото снимање во 2015. година.

Повеќе...

rumi.01Бијонсе не продолжува да ги изненадува своите фанови со своите појавувања по раѓањето на близнаците Сер и Руми.

Повеќе...

mileniumbanner21

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа