Шоутајм

film.19„Forever my girl“  го следи животот на Лијам Пејџ, популарен кантри пејач, кој ја напуштил својата свршеница уште пред 8 години.

Повеќе...

tom.dzonsСлавната пејачка легенда е дел од листата на холивудски ѕвезди кои имаат вонбрачни деца со кои се откриваат нивните вонбрачни, швалерски авантури.

Повеќе...

seksi bugarkaСкапоценото засилување на Барселона, Осман Дембеле, само што се врати од тешката повреда повторно се повреди.

Повеќе...

enrike.17Ана Курникова и Енрике Инглесиас успеаа да ја чуваат тајната дека очекуваат наследници, се до нивното појавување на свет во декември.

Повеќе...

misal.obamaПоранешната прва дама на САД, Мишел Обама и нејзината најстара ќерка, Малија, уживаат во Мајами без да се грижат за папараците.

Повеќе...

seka.aleksic16Славната пејачка Сека Алексиќ со години наназад се бори со прекумерната тежина, но откако влезе во брак со Вељко Пиљикиќ, кој некогаш се занимавал со професионален кик-бокс, таа ги промени навиките, па теретаната стана составен дел од нејзиниот живот.

Повеќе...

daniela.figo16Даниела Фиго, ќерката на познатиот Луис Фиго деновиве се најде во секс скандал.

Повеќе...

liam.16Славниот актер Лиам Нисон го коментирал скандалот кој во последните неколку месеци го тресе Холивуд.

Повеќе...

stivan.1501Реџина Симонс во 1993 година била статистка на сет од филмот On Deadly Ground. Тогаш таа имала само 18 години, а во филмот главната улога ја имал славниот Стивен Сигал, кој бил и продуцент на филмското дело.

Повеќе...

edsharen.15Тејлор Свифт го објави спотот за новата песна која ја сними во соработка со Ед Ширан и Фјучр.

Повеќе...

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа